استفاده از چرم طبیعی غیرقانونی در بازار تهران

اولین انسان ها به شکار گوشت (پروتئین، آهن) نیاز داشتند، حتی اگر پایداری برای آنها ناشناخته بود، آنها چیزی از طعمه خود را هدر نمی دادند زیرا حیوانات می توانستند بسیار بیشتر از غذا تهیه کنند.

برای خرید این محصول و اطلاعات بیشتر درباره قیمت چرم طبیعی می توانید به مراکز و نمایندگی سراسر کشور مراجعه کنید.

شاخ، پنجه و سم به عنوان طلسم، سوزن یا سلاح استفاده می شد، بعداً نحوه استفاده از پوست و مو را یاد گرفتند، آنها دریافتند که پوست های شسته شده در حوضچه با چوب های قدیمی مانند دیگران روی شانه هایشان پوسیده نمی شود.

آنها یاد گرفتند که چگونه با آنها رفتار کنند و آنها را به چرم گوسفندی تبدیل کنند، با گذشت زمان، آنها در خشک کردن، نمک زدن و برنزه کردن مهارت بیشتری پیدا کردند و پوست دوم جدید خود را نرم، بادوام و قوی در برابر باد و آب و هوای بد کردند.

چرم ما از حیواناتی که شکار می کنیم (مانند پوست آهو، گراز وحشی و غیره) و از حیواناتی که برای تولید غذا پرورش می دهیم (گاو، گوسفند، بز، خرگوش و ماهی های خاص) می آید، پوست یا پوست آنها باقیمانده ای است که دباغ ها آن را بازیابی و بازیافت می کنند.

فرآیند دباغی در طول قرن ها تکامل یافته و از نظر محیط زیست آگاهانه شده است و همچنین برای کارگران چرم سازی ایمن تر شده است (به ویدیوی زیر نگاه کنید).

قیمت محصولات نوین چرم بسیار مناسب و ارزان می باشد و می توانید آن را در اندازه دلخواه خریداری نمایید.

مکان هایی در جهان که شرایط پردازش و کار غیرقابل قبول است، کمتر و کمتر می شود، شورای بین‌المللی دباغ‌ها (ICT) و تمامی اعضای آن این شیوه‌هایی را که به هیچ وجه نشان‌دهنده دقیق صنعت مدرن چرم و محصولات آن نیست، رد و محکوم می‌کنند.

با این حال، چیزی تغییر نکرده است: ما انسان‌ها همچنان سعی می‌کنیم از حیوانات ذبح شده نهایت استفاده را ببریم و از هدر رفتن محصولات جانبی آن‌ها به‌ویژه پوست آن‌ها اجتناب کنیم.

امروزه چرم هنوز یک ماده بسیار جذاب است، چرم مصنوعی رطوبت را منتقل می کند و دمای بدن را تنظیم می کند و پوشیدن آن را راحت می کند.

هنگامی که یک ماده دارای چنین ویژگی های عالی است، باید از آن تقلید شود، بنابراین، مراقب تقلبی‌هایی باشید که نام و شهرت چرم را آزاد می‌کنند.

چنین جایگزین هایی چرم نیستند و در کشورهای عضو اتحادیه اروپا و سایر کشورها نامیدن آنها به عنوان چرم غیرقانونی است، ویژگی های آنها از نظر تنفس، دوام، پایداری و زیبایی به عملکرد چرم نزدیک نمی شود.

 • منابع:
  1. FACTS ABOUT LEATHER
 • تبلیغات: 
  1. شخصی که توانست یک شبه پولدار شود!!!!
  2. به جای حرف زدن عمل کنید تا کارآفرین نمونه شوید!
  3. با پلی استر نوشابه گازدار تولید کنید
  4. پیشنهاد شکل توپ پلاستیکی در تندیس توپ طلا